
Communiceren met personen met dementie
Sleutels voor communicatie
Communiceren met personen met dementie
De kracht van een glimlach ... en non-verbale communicatie bij dementie.
Hoe bereik je mensen met dementie die zich ver in hun eigen wereld hebben teruggetrokken? Een gebaar, een glimlach, jouw aanwezigheid is het begin van het contact! Met je stem en je lichaam vertel je immers meer dan met je woorden. W e vertrekken vanuit wat er verandert in de werking van de hersenen bij dementie. Daarna gaan we actief op zoek naar manieren om onze stem en ons lichaam bewust te gebruiken in onze dagelijkse zorg voor mensen met dementie. Zo maken we een wereld van verschil!
ism Karolien Verschueren - Dementie-expert - ECD Tandem
Praktisch:
Wanneer: 25/11/2022 om 13.30u
Waar: LDC Luysterbos, J.B. Stessensstraat 69, 2440 Geel
Inschrijven: via mantelzorg@geel.be of 014 56 70 70
Andere events
- 20JUN
Welkom op de dinsdagmarkt!
In het kader van dag van de mantelzorg
Op dinsdag 20 juni kan je ons terugvinden met een standje op de dinsdagmarkt.
Heb je zin in een lekker tasje koffie of gewoon een gezellige babbel? We zien jullie graag terug aan ons standje. Voor de mantelzorgers onder ons voorzien we bovendien nog een leuke attentie!
- 22JUN
Vroegtijdige zorgplanning
I.S.M. PNAT
Op donderdag 22 juni organiseren we samen met Samana een infosessie in teken van vroegtijdige zorgplanning en wilsverklaring. Tijdens deze avond wordt ‘het papierwerk’ onder de loep genomen. Welke vormen van wilsverklaringen zijn er? Wat kan ik op voorhand beslissen en hoe moet ik dit doen? Door samen een wilsverklaring te doorlopen wordt het allemaal wat meer concreet.
Praktisch:
Wanneer: 22/06/2022 om 19u
Waar: LDC Luysterbos, J.B. Stessensstraat 69, 2440 Geel
Inschrijven: via mantelzorg@geel.be of 014 56 70 70
- 23JUN
Dag van de mantelzorg
Een verwen mantelzorgcafé
Op vrijdag 23 juni staat ons mantelzorgcafé in thema van dag van de mantelzorg. Tijd dus om onze mantelzorgers extra in de watten te leggen. We zorgen deze dag voor een heerlijke tas koffie met heel wat zoetigheden. Dit wil je toch niet missen?
Praktische informatie:
Waar: LDC Luysterbos, zaal Polimaxi
Uur: 13.30u - 15.30u
Prijs: Gratis
Inschrijven: mantelzorg@geel.be of 014 56 70 70